Ciekawostki o znanych osobach i rady o zwierzętach.

Wpisy

 • niedziela, 23 maja 2010
  • Britney Spears

   Britney Spears zatrudniła magika, aby Spearsuatrakcyjnić swoją trasę koncertową.

   Tournée promujące album "Circus" ozpocznie się 3 marca w Nowym Orleanie.

   - Britney od razu się wkręciła w magiczne skrzynie i gadżety - stwierdził zatrudniony przez gwiazdę Ed Alonzo, znany pod pseudonimem The Misfit of Magic. - Chce się tego wszystkiego nauczyć. Jest strasznie podekscytowana w kwestii tej trasy i wszystkich jej elementów. Będziemy robić klasyczne numery, ale także odrobinę nowoczesnych trików. Będzie trochę krojenia, przestawiania, jakieś zniknięcie, pojawienie. A gdy ja będę robić triki, Britney nie będzie stać z boku i się wdzięcznie uśmiechać, tylko faktycznie wejdzie do dużej skrzyni albo da się pokroić.

   Album "Circus" ukazał się w grudniu 2008 roku.

   Lol, ciekawa czy krojona, piłowana i wyciągająca króliki z kapelusza Britney będzie miała czas, aby zaśpiewać jakąś piosenkę?

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   oliwunia100
   Czas publikacji:
   niedziela, 23 maja 2010 10:24
 • sobota, 22 maja 2010
  • Czy Zack oświadczył się Vanessię?

   Do tego wstrząsającego wydarzenia doszło podczas podróży pary do Japonii. Vanessa, mimo że Zac nie miał pierścionka, od razu powiedziała: "tak".

   Ale do ślubu jeszcze daleko! Poważniejsze decyzje życiowe Zanessa ma dopiero podjąć w 2010 roku!

   Ale jest i cień na tej romantycznej historii. Plotkarze twierdzą, że oświadczyny Zaca to ściema. Zac i Vanessa rozpuścili takie niusy, aby uspokoić mamę Vanessy - Ginę Guangco. Mama jest podobno bardzo niechętna Zacowi, a już zupełnie krzywo patrzy na akcję, że Zac i jej ukochana córeczka kupili dom, w którym mają zamieszkać razem.

   Aby uspokoić rozjuszoną przyszłą (bądź niedoszłą) teściową, Zac sfingował zaręczyny. Niech starszej pani wydaje się, że między jej córką a Efronem wszystko odbywa się "po bożemu".

   Gdzie leży prawda? Na odpowiedź, na to sakramentalne pytanie przyjdzie nam jeszcze poczekać!van i zack

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   oliwunia100
   Czas publikacji:
   sobota, 22 maja 2010 22:05
 • niedziela, 02 maja 2010
  • O chomikach

   ChomiczekChomik syryjski

   Ziarna: pszenica, żyto, owies, proso, ryż, ziarna słonecznika; mieszanki ziaren, zawierające często preparaty witaminowe, dostępne we wszystkich sklepach zoologicznych.
   Warzywa i owoce: marchew, kalafior, kalarepa, buraki, jabłka, sałata (trzeba na nią bardzo uważać, szczególnie na wiosnę, ponieważ może być mocno pryskana pestycydami!!), ogórek zielony, banany, jabłka, gruszki i w niewielkich ilościach truskawki, maliny, wiśnie i czereśnie (bez pestek, ponieważ są toksyczne),cukinia, cykoria, dynia, figa, groszek (gotowany), szparagi (gotowane), kalarepa, kapusta, ogórek zielony (w małych ilościach). Warzywa i owoce podajemy zawsze umyte i pokrojone!
   Trawy: chomiki bardzo chętnie zjadają zieloną trawę, koniczynę, zioła i siano, liście i kwiaty mniszka lekarskiego, rdestu, lebiody, krwawnika, stokrotka, szałwia suszona, liść jeżyny.
   Gałęzie: wierzby, topoli, klonu, akacji, brzozy; Pamiętajmy, że nasz chomik bardzo chętnie je obgryza. Dostarczają mu one mikroelementy i celulozę oraz umożliwiają ścieranie siekaczy, których przerost nie jest niczym dobrym.
   Białko zwierzęce: Gotowane lub suszone mięso, biały lub żółty ser, gotowane jajko; Produkty te podajemy po kawałeczku, jeden, najwyżej dwa razy w ciągu tygodnia.
   CHOMIKA NIE NALEŻY KARMIĆ!!!: Owocami cytrusowymi (np. pomarańcz, grejpfrut, papaja i kiwi), ziemniakami(surowymi), fasolą, cebulą, słodyczami typu cukierki itp. oraz resztkami z naszego stołu, cebulą, czosnkiem, ostrą papryką,pomidorami, rabarbarem.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   oliwunia100
   Czas publikacji:
   niedziela, 02 maja 2010 19:23
  • O zółwiach

   Środowisko i dieta

   Gatunki z tropikalnych lasów deszczowych dość często spotykają padlinę i opadłe owoce. Jest to charakterystyczna cecha takiego środowiska. Gatunki, które zamieszkują suche, trawiaste sawanny albo jałowe pustynne środowiska rzadko kiedy napotykają padlinę albo owoce. Obydwie grupy żółwi rozwinęły różne sposoby radzenia sobie z pożywieniem, które spotykają w naturze. Jeśli karmisz żółwia zamieszkującego jałowe tereny dużą ilością owoców, spowodujesz ostry rozstrój żołądka, biegunkę, nadmierne rozmnożenie się pasożytów przewodu pokarmowego, takich jak pierwotniaki i możesz nawet doprowadzić do nagłej śmierci spowodowanej nieodpowiednim pH w jelitach. Na tej samej zasadzie: nie można się spodziewać, że utrzymamy gatunek z tropikalnych lasów deszczowych taki jak na przykład Kinixys sp. w zdrowiu na diecie z traw i siana. Taka dieta jest bardzo dobra dla Geochelone pardalis, ale kompletnie nieodpowiednia do potrzeb gatunków, które wyewoluowały do spożywania kombinacji żywej zdobyczy, miękkich spadłych owoców i padliny. To nie są preferencje dietetyczne - to są dietetyczne konieczności. Nie są one zamienne. Jakiekolwiek próby, by to zrobić, spowodują poważne konsekwencje. Objawy chorób mogą przez jakiś czas nie być widoczne. Stan taki trwać może nawet lata. Jednakże kiedy będzie już widać te objawy, może być za późno, by zrobić cokolwiek. Kładziemy nacisk na to, abyś nauczył się o prawdziwych potrzebach gatunku, który trzymasz; spróbuj zrozumieć dlaczego ma on takie potrzeby, a wtedy dowiedz się jak najlepiej możesz im sprostać.

   zółwie wodno-lądowe


   Mój żółw ma 9,5cm skorupy.Ma pół roku(6miesięcy). Jest zółto brzuchy.

   Żywi się: Mięsem gotowanym,kalmarami,gammurusami,krewetkami szuszonymi,stynkami,marchwią gotowaną,kapustą pekińską,i zwyklą.

   Zółw wodno lądowy

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   oliwunia100
   Czas publikacji:
   niedziela, 02 maja 2010 19:18
 • sobota, 01 maja 2010
  • O playboyu   Więc tak jak osoby uczęszczające na blogu lubię , wrecz uwielbiam oglądać Króliczki Playboya,  z udziałem Kendry Holly i Bridget. temu blogowi bardziej przyznaję tematykę HOLLY I KENDRA bo o Bridget będzie tu nie wiele . lecz skoro chcecie cos wiedzieć możecie zamawiać,w komach np pisząc tak ;
   " Chciałabym abys wstawiła informacje o... " lub "Chcę zamówić napis..... "
   I podajecie co . Bardzo chętnie będę pisała dużo rzeczy na ich temat a także wklejała obrazki i napisy. A skoro tak już mówię o zamawianiu to... nie ma ograniczonej liczby i wszystko jest za darmo. mozna tez zamówić napis z dollsem ale na to potrzebuje miesiaca bo to się wyjątkowo trudno robi i potrzeba precuzji aby wyszło to jako tako . jesli chcecie dollsa samego np. Kendry lub Holly prosze bardzo wstawie go jak najszybciej tylko musicie go okreslić w co  ma być ubrany itd.
   teraz koniec z zamawianiem . bo za bardzo się rozpisałam, lecz przejdziemy do kwestii wiadoości z playboya wziętych. :*
   A więc dzis 5 tajemnic playboya.Playboy
   Playboy

   dziewczyny:-)razem1

   Holly

   Holly Madison:

   Główny króliczek,

   Modelka,Gdzy miała 2 latka mieszkała na Alasce.

   Lecz 1999 Holly osiedliła się w Los Angeles.

   Dopóki nie była w rezydencji na życie zarabiała jako kelnerka restauracji"Hooters."

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   oliwunia100
   Czas publikacji:
   sobota, 01 maja 2010 22:19
  • Jak powstała kariera Hannah Montany?

   ZANIM MILEY CYRUS STAŁA SIĘ SŁAWNA,

   MIAŁA MNÓSTWO CZASU. MIESZKAŁA NA FARMIE,UWIELBIAŁA JEŻDZIĆ KONNO, CHODZIC NA SPACERY I PRZESIADYWAĆ W DOMKU NA DRZEWIE .BYŁA ŚWIETNĄ CHEERLEDERKĄ.CHODZIŁA NA ZAKUPY I DO KINA Z PRZYJACIÓŁMI-JEDNYM SŁOWEM-WIODŁA ZWYCZAJNE ŻYCIE NASTOLATKI.

   ALE OD KIEDY ZAISTNIAŁA JAKO HANNAH MONTANA,WSZYSTKO ZIE ZMIENIŁO!!!

   MILEY GRA W FILMIE ,KONCERTUJE,UDZIELA WYWIADÓW I POJAWIA SIĘ W MEDIACH.

   NIEMALKAŻDA MINUTA JEJ ŻYCIA JEST ZAPLANOWANA.

   KIEDY NADARZA SIĘ OKAZJA, BY ZROBIĆ COŚ FAJNEGO,NIEŁATWO JEST SIĘ WYLUZOWAĆ.

   WUJŚCIE NA OBIAD ALBO DO PARKU ROZRYWKI Z RODZINĄ TO KOLEJNE MINUTY POŚWIĘCONE NA POZOWANIE DO ZDJĘĆ I ROZDAWANIE AUTOGRAFÓW DLA WIELBICIELI.

   HANNA

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Jak powstała kariera Hannah Montany?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   oliwunia100
   Czas publikacji:
   sobota, 01 maja 2010 14:35