Ciekawostki o znanych osobach i rady o zwierzętach.

Wpis

sobota, 01 maja 2010

O playboyuWięc tak jak osoby uczęszczające na blogu lubię , wrecz uwielbiam oglądać Króliczki Playboya,  z udziałem Kendry Holly i Bridget. temu blogowi bardziej przyznaję tematykę HOLLY I KENDRA bo o Bridget będzie tu nie wiele . lecz skoro chcecie cos wiedzieć możecie zamawiać,w komach np pisząc tak ;
" Chciałabym abys wstawiła informacje o... " lub "Chcę zamówić napis..... "
I podajecie co . Bardzo chętnie będę pisała dużo rzeczy na ich temat a także wklejała obrazki i napisy. A skoro tak już mówię o zamawianiu to... nie ma ograniczonej liczby i wszystko jest za darmo. mozna tez zamówić napis z dollsem ale na to potrzebuje miesiaca bo to się wyjątkowo trudno robi i potrzeba precuzji aby wyszło to jako tako . jesli chcecie dollsa samego np. Kendry lub Holly prosze bardzo wstawie go jak najszybciej tylko musicie go okreslić w co  ma być ubrany itd.
teraz koniec z zamawianiem . bo za bardzo się rozpisałam, lecz przejdziemy do kwestii wiadoości z playboya wziętych. :*
A więc dzis 5 tajemnic playboya.Playboy
Playboy

dziewczyny:-)razem1

Holly

Holly Madison:

Główny króliczek,

Modelka,Gdzy miała 2 latka mieszkała na Alasce.

Lecz 1999 Holly osiedliła się w Los Angeles.

Dopóki nie była w rezydencji na życie zarabiała jako kelnerka restauracji"Hooters."

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
oliwunia100
Czas publikacji:
sobota, 01 maja 2010 22:19

Polecane wpisy

  • Konkurs Gwiazd!!

    Ogłaszam Konkurs! Zgłoszenia do 30.04!!! "Znajomość o WYBRANYCH GWIAZDACH : Selena Gomez, Justin Biber Miley Cyrus.! Chętnych zapraszam! Są nagrody ! :)

  • Witajcie!

    Witajcie czytelnicy mojego bloxu!;) Minęło wiele czasu od ostatniego czasu kiedy tu zajrzałam i troszkę to pozmieniałam..;)

  • Z pamiętnika

    Na początek ulubione gry miley hannah:) Ulubiona gra planszowa: Trouble(odmiana Chińczyka) ulubiona gra komputerowa: Guitar Hero. Ulubione seriale: Laguna beac