Ciekawostki o znanych osobach i rady o zwierzętach.

Wpis

sobota, 22 maja 2010

Czy Zack oświadczył się Vanessię?

Do tego wstrząsającego wydarzenia doszło podczas podróży pary do Japonii. Vanessa, mimo że Zac nie miał pierścionka, od razu powiedziała: "tak".

Ale do ślubu jeszcze daleko! Poważniejsze decyzje życiowe Zanessa ma dopiero podjąć w 2010 roku!

Ale jest i cień na tej romantycznej historii. Plotkarze twierdzą, że oświadczyny Zaca to ściema. Zac i Vanessa rozpuścili takie niusy, aby uspokoić mamę Vanessy - Ginę Guangco. Mama jest podobno bardzo niechętna Zacowi, a już zupełnie krzywo patrzy na akcję, że Zac i jej ukochana córeczka kupili dom, w którym mają zamieszkać razem.

Aby uspokoić rozjuszoną przyszłą (bądź niedoszłą) teściową, Zac sfingował zaręczyny. Niech starszej pani wydaje się, że między jej córką a Efronem wszystko odbywa się "po bożemu".

Gdzie leży prawda? Na odpowiedź, na to sakramentalne pytanie przyjdzie nam jeszcze poczekać!van i zack

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
oliwunia100
Czas publikacji:
sobota, 22 maja 2010 22:05

Polecane wpisy

  • Konkurs Gwiazd!!

    Ogłaszam Konkurs! Zgłoszenia do 30.04!!! "Znajomość o WYBRANYCH GWIAZDACH : Selena Gomez, Justin Biber Miley Cyrus.! Chętnych zapraszam! Są nagrody ! :)

  • Witajcie!

    Witajcie czytelnicy mojego bloxu!;) Minęło wiele czasu od ostatniego czasu kiedy tu zajrzałam i troszkę to pozmieniałam..;)

  • Z pamiętnika

    Na początek ulubione gry miley hannah:) Ulubiona gra planszowa: Trouble(odmiana Chińczyka) ulubiona gra komputerowa: Guitar Hero. Ulubione seriale: Laguna beac