Ciekawostki o znanych osobach i rady o zwierzętach.

Wpis

niedziela, 23 maja 2010

Britney Spears

Britney Spears zatrudniła magika, aby Spearsuatrakcyjnić swoją trasę koncertową.

Tournée promujące album "Circus" ozpocznie się 3 marca w Nowym Orleanie.

- Britney od razu się wkręciła w magiczne skrzynie i gadżety - stwierdził zatrudniony przez gwiazdę Ed Alonzo, znany pod pseudonimem The Misfit of Magic. - Chce się tego wszystkiego nauczyć. Jest strasznie podekscytowana w kwestii tej trasy i wszystkich jej elementów. Będziemy robić klasyczne numery, ale także odrobinę nowoczesnych trików. Będzie trochę krojenia, przestawiania, jakieś zniknięcie, pojawienie. A gdy ja będę robić triki, Britney nie będzie stać z boku i się wdzięcznie uśmiechać, tylko faktycznie wejdzie do dużej skrzyni albo da się pokroić.

Album "Circus" ukazał się w grudniu 2008 roku.

Lol, ciekawa czy krojona, piłowana i wyciągająca króliki z kapelusza Britney będzie miała czas, aby zaśpiewać jakąś piosenkę?

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
oliwunia100
Czas publikacji:
niedziela, 23 maja 2010 10:24

Polecane wpisy

  • Konkurs Gwiazd!!

    Ogłaszam Konkurs! Zgłoszenia do 30.04!!! "Znajomość o WYBRANYCH GWIAZDACH : Selena Gomez, Justin Biber Miley Cyrus.! Chętnych zapraszam! Są nagrody ! :)

  • Witajcie!

    Witajcie czytelnicy mojego bloxu!;) Minęło wiele czasu od ostatniego czasu kiedy tu zajrzałam i troszkę to pozmieniałam..;)

  • O chomikach

    Chomik syryjski Ziarna: pszenica, żyto, owies, proso, ryż, ziarna słonecznika; mieszanki ziaren, zawierające często preparaty witaminowe, dostępne we wszystkich