Ciekawostki o znanych osobach i rady o zwierzętach.

Wpis

niedziela, 11 kwietnia 2010

Emma Watson i Różne ciekawostki o niej i rodzinie

Emma Watson urodziła się w Paryżu, jest córką brytyjskich prawników Jacqueline Luesby i Chrisa Watsona. Watson ma we Francji babcię,u której mieszkała do 5 roku życia. Później, po rozwodzie rodziców, wyjechała wraz z matką i młodszym bratem, Alexem, do Oxfordshire.

Od szóstego roku życia, Watson chciała zostać aktorką i w Stagecoach Theatre Arts studiowała śpiew, taniec i aktorstwo. Emma jako dziecko uczęszczała do The Dragon School - renomowanej szkoły w Oxfordzie. Od 2003 roku uczęszczała do żeńskiej Headington School, również w Oxfordzie. W roku 2009 zaczęła studia na uniwersytecie Brown w Providence, Rhode Island w USA.

W wieku siedmiu lat otrzymała także główną nagrodę w konkursie poetyckim Daisy Pratt Poetry Competition. W wieku dziesięciu lat występowała w różnych produkcjach Stagecoach i produkcjach szkolnych, w tym Młode lata Artura (Arthur: The Young Years) oraz Szczęśliwy Książę (Happy Prince), ale nigdy nie występowała profesjonalnie przed serią o Harrym Potterze. Do wzięcie udziału w castingu do filmu namówiła ją nauczycielka. "Nie miałam pojęcia o skali popularności tej serii filmów" oświadczyła ona w 2007 w wywiadzie dla Parade.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
oliwunia100
Czas publikacji:
niedziela, 11 kwietnia 2010 18:13

Polecane wpisy